• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Переможці Всеукраїнських конкурсів, виставок:

1. Гриценко Єлизавета, вихованка гуртка "Природа і фантазія" (керівник Мастерських Н.Л.), переможець (ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу „Новорічна композиція”.

Переможці, лауреати обласних конкурсів:

1. Яковенко Глафіра, вихованка гуртка „Природа рідного краю” (керівник Будаєва Н.С.), переможець (І місце) обласної акції „Молодь за здоровий спосіб життя”;

2. Гриценко Єлизавета, вихованка гуртка „Природа і фантазія” (керівник Мастерських Н.Л.), переможець обласного етапу Всеукраїнської нововрічно-різдвяної виставки „Новорічна композиція;

3. Шабатура Віктор, вихованець гуртка „Юні друзі природи” (керівник Мізун Т.С.) переможець (ІІІ місце) обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю „В об”єктиві натураліста”;

4. Гунько Максим, учень гуртка „Історичне краєзнавство” (керівник Гунько С.Ю.) переможець обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді „Моя Батьківщина – Україна”;

5. Вихованці гуртка „Природа рідного краю” (керівник Будаєва Н.С.) переможці обласного етапу всеукраїнської природоохоронної акції „Птах року - 2018” у номінації „Краща науково-дослідницька робота”;

6. Гладков Дмитро, вихованець гуртка „Юні друзі природи” (керівник Мізун Т.С.) нагороджений подякою за змістовну роботу та значний особистий внесок у справу охорони природи у рамках обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю „В об”єктиві натураліста”;

7. Яковенко Глафіра, вихованка „Флористика та фітодизайн інтер”єру” (керівник Будаєва Н.С.) нагороджена грамотою за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської нововрічно - різдвяної виставки „Новорічна композиція;

8. Грицай Дарина, вихованка гуртка „Природа і фантазія” (керівник Мастерських Н.Л.), нагороджена грамотою за активну участь в обласній виставці-акції „SOS вернісаж, або друге життя відходів”; (7 учнів + 1 колектив)

Переможці районних конкурсів, виставок, акцій:

1. Балла Назар, вихованець гуртка „Природі і фантазія” (керівник Мастерських Н.Л.) за перемогу в районній виставці – акції до Дня Землі 2019 „СОС – вернісаж”

2. Гладков Дмитро, вихованець гуртка „Юні друзі природи” (керівник Мізун Т.С.) переможець районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю „В об”єктиві натураліста”

3. Гладков Дмитро, вихованець гуртка „Юні друзі природи” (керівник Мізун Т.С.) переможець (І місце) районного етапу обласної фотовиставки „Територія пригод- 2019”

4. Герасімов Максим, вихованець гуртка „Юні друзі природи” (керівник Мізун Т.С.) переможець в районному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотолюбителів „Моя Україно”

5. Шабатура Віктор, вихованець гуртка „Юні друзі природи” (керівник Мізун Т.С.) за І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотолюбителів „Моя Україно”

6. Шабатура Віктор, вихованець гуртка „Юні друзі природи” (керівник Мізун Т.С.) переможець районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю „В об”єктиві натураліста”

7. Яковенко Глафіра, вихованка гуртка „Природа рідного краю”(керівник Будаєва Н.С.) переможець районного етапу Всеукраїнської акції „Годівничка”

8. Яковенко Глафіра, вихованка гуртка „Природа рідного краю”(керівник Будаєва Н.С.) переможець районної виставки юних природоохоронців „Зимовий вернісаж”

9 Яковенко Глафіра, вихованка гуртка „Природа рідного краю”(керівник Будаєва Н.С.) І місце у районному етапі обласної акції „Молодь за здоровий спосіб життя”

10. Гриценко Єлизавета, вихованка гуртка „Природа і фантазія” (керівник Мастерських Н.Л.) переможець районного етапу обласної виставки писанкарства „Різдвяна писанка”

11. Гриценко Єлизавета, вихованка гуртка „Природа і фантазія” (керівник Мастерських Н.Л.) переможець районної виставки юних природоохоронців „Зимовий вернісаж”

12. Гриценко Єлизавета, вихованка гуртка „Природа і фантазія” (керівник Мастерських Н.Л.) переможець районного етапу обласної виставки-конкурсу писанкарства „Українська Великодня писанка”

13. Грицай Дарина, вихованка гуртка „Природа і фантазія” (керівник Мастерських Н.Л.) переможець районної виставки-акції „СОС – вернісаж”

14. Приступа Олександра, вихованка гуртка „Природа рідного краю” (керівник Будаєва Н.С.) І місце в районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання

15. Приступа Олександра, вихованка гуртка „Природа рідного краю” (керівник Будаєва Н.С.) І місце в районному етапі обласної акції „Молодь за здоровий спосіб життя”

16. Приступа Олександра, вихованка гуртка „Природа рідного краю” (керівник Будаєва Н.С.)переможець в районному етапі Всеукраїнської акції „Годівничка”

17. Приступа Олександра, вихованка гуртка „Природа рідного краю” (керівник Будаєва Н.С.) переможець в районному етапі Всеукраїнського конкурсу „Український сувенір”

18. Приступа Олександра, вихованка гуртка „Природа рідного краю” (керівник Будаєва Н.С.) переможець в районному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”

19. Мізун Вікторія, вихованка гуртка „Народна творчість” (керівник Мізун Т.С.) І місце в районному етапі обласної фотовиставки „Територія пригод- 2019”

20. учнівський колектив СЮН нагороджений за перемогу в районній виставці квіткових композицій, присвяченої Дню визволення селища

21. учнівський колектив гуртка „Народна творчість (керівник Мастерських Н.Л.) за перемогу в районному етапі Всеукраїнської акції „Годівничка”

22. учнівський колектив гуртка „Природа рідного краю” (керівник Будаєва Н.С.) за перемогу в районному етапі Всеукраїнського конкурсу „Парки – легені міст і сіл”

23. учнівський колектив гуртка „Природа і фантазія” (керівник Мастерських Н.Л.) за перемогу в районному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”

24. учнівський колектив гуртка „Народна творчість (керівник Мастерських Н.Л.) за перемогу в районному етапі Всеукраїнської акції „Годівничка”

25. учнівський колектив гуртка „Природа рідного краю” (керівник Будаєва Н.С.) за перемогу в районному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції „Птах року 2018”

26. Шпак Юлія, учениця гуртка „Юні друзі природи” (керівник Соляник Я.В.) І місце у районному етапі обласної фотовиставки „Територія пригод - 2019” у номінації „Вільні мандри”

27. учнівський колектив гуртка „Юні друзі природи” (керівник Соляник Я.В.) переможець районної виставки юних природоохоронців „Зимовий вернісаж” у номінації „Стилізована ялинка”

28. Шпак Юлія, учениця гуртка „Юні друзі природи” (керівник Соляник Я.В.) І місце в районному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю фоторобіт „В об”єктиві натураліста”

29. Шпак Юлія, учениця гуртка „Юні друзі природи” (керівник Соляник Я.В.) переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”

30. учнівський колектив гуртка „Юні друзі природи” (керівник Соляник Я.В.) переможець районної виставки-акції до Дня Землі 2019 „SOS- вернісаж”

31. учнівський колектив гуртка „Юні друзі природи” (керівник Соляник Я.В.) переможець районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції „Птах року 2018”

32. учнівський колектив гуртка „Юні друзі природи” (керівник Соляник Я.В.) нагороджений подякою за активну участь в районному етапі обласної виставки-конкурсу писанкарства „Українська Великодня писанка”

33. Губенко Олександр, вихованець гуртка „Юні охоронці природи” (керівник Береза Н.М.) переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”

34. Кікоть Маргарита, вихованка гуртка „Юні охоронці природи” (керівник Береза Н.М.) переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства „Юний дослідник”

35. Юрова Анна, вихованка гуртка „Юні охоронці природи” (керівник Береза Н.М.) переможець районного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю фоторобіт „В об”єктиві натураліста”

36. Юрова Анна вихованка гуртка „Юні охоронці природи” (керівник Береза Н.М.) переможець І місце районного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів „Моя Україно” у номінації „Жанрове фото”

37. Гунько Максим, вихованець гуртка „Історичне краєзнавство” (керівник Гунько С.Ю.) переможець районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді „Моя Батьківщина – Україна” (27 учнів +10 колективи)

Інформація про Сахновщинську станцію юних натуралістів Сахновщинської районної ради Харківської області

Рік заснування

1980

Директор закладу

Щербина Лариса Петрівна, освіта – повна вища, за фахом - вчитель біології, має кваліфікаційну

категорію «спеціаліст». Заклад очолює з 2005 року.

Контингент учнів

У Сахновщинській станції юних натуралістів навчається 370 учнів, з них: початкового рівня – 136, основного рівня – 209, вищого рівня - 25

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Еколого – натуралістичний профіль

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив забезпечує 11 педагогів,які мають вищу педагогічну освіту, з них основних працівників – 5 чоловік, сумісників – 7 чоловік

Забезпечення

харчуванням

-

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою:„Компетентісно-орієнтована освта як засіб ефективного процесу навчання в позашкільному навчальному закладі".

Гурткова робота

Робота закладу організована за напрямами:

- еколого натуралістичний – 12 гуртків, дітей в них – 274 ;

- туристсько – краєзнавчий – 1 гурток, дітей – 25 ;

- художньо – естетичний – 3 гуртка, дітей – 71 .

Підвіз учнів та вчителів

-

Матеріально – технічне

забезпечення

До послуг учнів – 1 навчальний кабінет. Заняття 80 % гуртків проводяться на базі навчальних закладів району.

Досягнення вихованців

Переможці всеукраїнських, обласних конкурсів:

-Вихованці гуртка „Юні квітникарі”(керівник Будаєва Н.С), переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Птах року";

- -Мізун Вікторія, вихованка гуртка "Юні квітикарі" (керівник Мізун Т.С.) переможець обласної виставки юних природоохоронців „Зимовий вернісаж” (2 місце).
- Шпак Юлія, иховака гуртка "Юні друзі природи"(керівник Балла Ю.О.), переможець (1 місце)обласного етапу акції "Молодь за здоровий спосіб життя"

- Мізун Вікторія, вихованка гуртка "Юні квітникарі" (керівник Мізун Т.С.) переможець обласного етапу Всеукраїнської акції "Ліси для нащадків".

- Шабатура Віктор, виховаець гуртка "Народна творчість" (керівник Мізун Т.С.)переможець обласного та Всеукраїського (2 місце)заочного конкурсу робіт юних фотоаматорі "Моя Україно".
- Яковенко Глафіра, вихованка гуртка "Народа творчість" (керівник Мастерських Н.Л.)- подяка за активну участь в обласній виставці "Зимовий вернісаж".

Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.